×

Uyarı

template.css silme başarısız.

override.css silme başarısız.

error.css silme başarısız.

print.css silme başarısız.

mail.css silme başarısız.

Login
Main menu

Bisiklet Grubumuz Turlarına Devam Ediyor - 11.10.2014

 

 

Bu hafta ki turunun başlangıç noktasını Mavi Göl olarak belirleyen bisiklet grubumuz ilk olarak geçen hafta hava muhalefeti nedeniyle gidemediği Gökçeyurt Köyüne pedalladı. Grup üyelerince düzenlenmiş en güzel tur olarak nitelendirilen ve Mavi Gölden başlayan bu turda Gökçeyurt Köyünün ardından Hasanoğlan Köyüne kadar çorba arayışları için pedallayan grup üyeleri çorba bulamayınca hüsrana uğrayarak dönüş yoluna koyuldular. Aradığı çorbacıyı bulamayan grubumuz soluğu Trabzon Ekmeği Fırınında alarak çorba yerine kahvaltıyı tercih etmek zorunda kaldı. 

Turun 35 km'lik kısmında grubumuza refakat eden ve kendisine verilen sosisi yemiyerek sağlıklı beslenmeye çağrı yapan köpecik ise, daha sonra grubumuzu kırmayarak yediği kır pidesi ile tura ayrı bir güzellik kattı. 

Grubumuzun herkese açık olduğunu yeniden hatırlatır; cinsiyet, hastane, meslek vb.. unsurlar gözetmeksizin herkesi grubumuza beklediğimizi hatırlatmak isteriz. Tur fotoğraflarını aşağıda bulunan "foto galeri" veya yukarıda bulunan "Galeri" sekmesinden görüntüleyebilirsiniz. 

Bisiklet Grubumuz Turlarına Devam Ediyor - 14.09.2014

Bisiklet grubumuz turlarına bu hafta turlarına Gölbaşı' na bağlı Yaylabağ Köyünde devam etti. Eymir Gölünde atılan turun müteakipinde Yaylabağ Köyüne pedallayan grubumuz, köy meydanında vermiş oldukları molanın ardından dönüş için yola koyuldular.  Grubumuz bu hafta 30,34 km pedallamış oldu.  Grubumuzun herkese açık olduğunu yeniden hatırlatır; cinsiyet, hastane, meslek vb.. unsurlar gözetmeksizin herkesi grubumuza beklediğimizi hatırlatmak isteriz. Tur istatistiklerini aşağıda bulunan grafikten, tur fotoğraflarını ise aşağıda bulunan "foto galeri" veya yukarıda bulunan "Galeri" sekmesinden görüntüleyebilirsiniz.

 

 

Lezgi Köyü Turu - 31.08.2014

 

Bisiklet Grubumuz bu hafta Lezgi köyündeydi. Hastanemizden Memlük Köyü üzerinden Lezgi köyüne pedallayan grubumuz, Lezgi Köyünde; değerli YILMAZ ailesinin daveti ile kendilerinin evine konuk oldu. YILMAZ ailesinin daveti ile hem hoşsohbetlerine nail olduk, hemde bahçelerinden topladıkları organik sebzeler ile hazırladıkları eşsiz köy kahvaltısı ile özlediğimiz gerçek köy kahvaltısına kavuşmuş olduk. İnceliklerinden ve ilgilerinden dolayı Recep YILMAZ, Fatma YILMAZ ve İbrahim YILMAZ'a teşekkürü borç biliriz. Davetin ardından yeniden yola koyulan grubumuz rotasını hastanemize çevirerek turu sonlandırmış oldu. Turda toplam 44 km mesafe kateden grubumuzun yol analizlerini yukarıda bulunan grafikten inceleyebilirsiniz. Tur fotoğraflarını aşağıda bulunan foto galeri simgesine tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

 

( Gruba dahil olabilmek ve etkinlikleri takip edebilmek için yukarıda bulunan Onkoloji Sosyal Facebook hesabını takip edebilir ve üye olabilirsiniz.)

Bisiklet Grubumuz Turlarına Devam Ediyor - 22.06.2014

Bisiklet grubumuz turlarına bu hafta Eymir Gölü'nde devam etti. Ramazan Ayı'na sayılı günler kala 44 km yol kateden grubumuz, başta bisiklet kullanmanın neden olacağı sıvı kaybı  ve hava sıcaklıklarının oluşturabileceği olumsuzlukları önlemek adına Ramazan Ayı sonuna kadar turlarına ara vermiş oldu. Grubumuz ilk bayan üyesinede de bu hafta Gazi Mustafa Kemal Devlet Hastanesinden Meltem EREZ 'in katılımıyla kavuşmuş oldu. Grubumuzun herkese açık olduğunu yeniden hatırlatır; cinsiyet, hastane, meslek vb.. unsurlar gözetmeksizin herkesi grubumuza beklediğimizi hatırlatmak isteriz.

 

Bisiklet Grubu 15.06.2014 Eymir Gölü Turu

Çalışanlarımıza yönelik sosyal faaliyetler kapsamında oluşturulan "Onkoloji Sosyal" çatısı altında bulunan bisiklet grubumuz, bu hafta da Eymir'i yalnız bırakmadı. Eymir Gölü etrafında toplamda 6 tur atan grubumuz 64,79 km pedallamış oldu. Günlük yaşantımızda karşılaşmanın zor olduğu doğal hayat canlıları ilede karşılaşan ekibimiz heyecanlı dakikalar yaşadı. Tur esnasında bir kaplumbağanın yoldan geçişine yardım ederek belkide bir aracın altında kalmaktan kurtarmış olan grubumuz, yorgunluğunu göl kenarında bulunan büfelerden birinde verilen molanın ardından attıktan sonra tura kaldığı yerden devam etti .Tur analizimizi aşağıdaki grefikten inceleyebilirsiniz.

Grubumuzun güncel etkinliklerini hastanemiz ana sayfasından takip edebileceğiniz gibi "http://sosyal.onkoloji.gov.tr/" adresinden de geçmiş etkinlikleri görüntüleyebilir, grup bültenine abone olabilir ve bir sonraki turlara katılabilme şansı elde edebilirsiniz. Grubumuz herkese açık olup tüm hastaneler ve sivil vatandaşlarımızın katılımını bekliyoruz.

Facebook

Onkoloji Sosyal, T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Ankara İli 3. Bölge Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği
Dr. Abdurrahman Yurtaslan Ankara Onkoloji Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Kuruluşudur.
www.onkoloji.gov.tr