×

Uyarı

template.css silme başarısız.

override.css silme başarısız.

error.css silme başarısız.

print.css silme başarısız.

mail.css silme başarısız.

Login
Main menu

Bisiklet Grubumuz Turlarına Devam Ediyor - 11.10.2014

 

 

Bu hafta ki turunun başlangıç noktasını Mavi Göl olarak belirleyen bisiklet grubumuz ilk olarak geçen hafta hava muhalefeti nedeniyle gidemediği Gökçeyurt Köyüne pedalladı. Grup üyelerince düzenlenmiş en güzel tur olarak nitelendirilen ve Mavi Gölden başlayan bu turda Gökçeyurt Köyünün ardından Hasanoğlan Köyüne kadar çorba arayışları için pedallayan grup üyeleri çorba bulamayınca hüsrana uğrayarak dönüş yoluna koyuldular. Aradığı çorbacıyı bulamayan grubumuz soluğu Trabzon Ekmeği Fırınında alarak çorba yerine kahvaltıyı tercih etmek zorunda kaldı. 

Turun 35 km'lik kısmında grubumuza refakat eden ve kendisine verilen sosisi yemiyerek sağlıklı beslenmeye çağrı yapan köpecik ise, daha sonra grubumuzu kırmayarak yediği kır pidesi ile tura ayrı bir güzellik kattı. 

Grubumuzun herkese açık olduğunu yeniden hatırlatır; cinsiyet, hastane, meslek vb.. unsurlar gözetmeksizin herkesi grubumuza beklediğimizi hatırlatmak isteriz. Tur fotoğraflarını aşağıda bulunan "foto galeri" veya yukarıda bulunan "Galeri" sekmesinden görüntüleyebilirsiniz. 

Facebook

Onkoloji Sosyal, T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Ankara İli 3. Bölge Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği
Dr. Abdurrahman Yurtaslan Ankara Onkoloji Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Kuruluşudur.
www.onkoloji.gov.tr