×

Uyarı

template.css silme başarısız.

override.css silme başarısız.

error.css silme başarısız.

print.css silme başarısız.

mail.css silme başarısız.

Login
Main menu

Lezgi Köyü Turu - 31.08.2014

 

Bisiklet Grubumuz bu hafta Lezgi köyündeydi. Hastanemizden Memlük Köyü üzerinden Lezgi köyüne pedallayan grubumuz, Lezgi Köyünde; değerli YILMAZ ailesinin daveti ile kendilerinin evine konuk oldu. YILMAZ ailesinin daveti ile hem hoşsohbetlerine nail olduk, hemde bahçelerinden topladıkları organik sebzeler ile hazırladıkları eşsiz köy kahvaltısı ile özlediğimiz gerçek köy kahvaltısına kavuşmuş olduk. İnceliklerinden ve ilgilerinden dolayı Recep YILMAZ, Fatma YILMAZ ve İbrahim YILMAZ'a teşekkürü borç biliriz. Davetin ardından yeniden yola koyulan grubumuz rotasını hastanemize çevirerek turu sonlandırmış oldu. Turda toplam 44 km mesafe kateden grubumuzun yol analizlerini yukarıda bulunan grafikten inceleyebilirsiniz. Tur fotoğraflarını aşağıda bulunan foto galeri simgesine tıklayarak görüntüleyebilirsiniz.

 

( Gruba dahil olabilmek ve etkinlikleri takip edebilmek için yukarıda bulunan Onkoloji Sosyal Facebook hesabını takip edebilir ve üye olabilirsiniz.)

Facebook

Onkoloji Sosyal, T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Ankara İli 3. Bölge Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği
Dr. Abdurrahman Yurtaslan Ankara Onkoloji Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Kuruluşudur.
www.onkoloji.gov.tr