×

Uyarı

template.css silme başarısız.

override.css silme başarısız.

error.css silme başarısız.

print.css silme başarısız.

mail.css silme başarısız.

Login
Main menu

Bisiklet Grubu 15.06.2014 Eymir Gölü Turu

Çalışanlarımıza yönelik sosyal faaliyetler kapsamında oluşturulan "Onkoloji Sosyal" çatısı altında bulunan bisiklet grubumuz, bu hafta da Eymir'i yalnız bırakmadı. Eymir Gölü etrafında toplamda 6 tur atan grubumuz 64,79 km pedallamış oldu. Günlük yaşantımızda karşılaşmanın zor olduğu doğal hayat canlıları ilede karşılaşan ekibimiz heyecanlı dakikalar yaşadı. Tur esnasında bir kaplumbağanın yoldan geçişine yardım ederek belkide bir aracın altında kalmaktan kurtarmış olan grubumuz, yorgunluğunu göl kenarında bulunan büfelerden birinde verilen molanın ardından attıktan sonra tura kaldığı yerden devam etti .Tur analizimizi aşağıdaki grefikten inceleyebilirsiniz.

Grubumuzun güncel etkinliklerini hastanemiz ana sayfasından takip edebileceğiniz gibi "http://sosyal.onkoloji.gov.tr/" adresinden de geçmiş etkinlikleri görüntüleyebilir, grup bültenine abone olabilir ve bir sonraki turlara katılabilme şansı elde edebilirsiniz. Grubumuz herkese açık olup tüm hastaneler ve sivil vatandaşlarımızın katılımını bekliyoruz.

Facebook

Onkoloji Sosyal, T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu Ankara İli 3. Bölge Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği
Dr. Abdurrahman Yurtaslan Ankara Onkoloji Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Kuruluşudur.
www.onkoloji.gov.tr